KRÉTA napló

Levelezés

Bejelentkezés

Szavazás

Szoktál zenét hallgatni?
Minden nap.
86%
Hetente.
3%
Néha-néha.
3%
Soha.
8%
Összes szavazat: 1060

Mobil Alkalmazás

Szeretettel köszöntjük a Hódmezővásárhelyi Tankerületi Központ Hódmezővásárhelyi Liszt Ferenc Ének-zenei Általános Iskola honlapján!

   

Szülő-Suli programok

EFOP-3.11.1-17-2017-00001 számú „Szülő-Suli programok a gyerekekért” című projektben

Az oktatásba való visszatérés vagy belépés támogatása címmel előadássorozatot tartunk a következő időpontokban:

 

                    2019. 10. 24.

                    2019. 11. 07.

                    2019. 11. 14.

                    2019. 11. 21.

                    2019. 11. 28.

Zenei világnap

Yehudi Menuhin világhírű hegedűművész kezdeményezésére és javaslatára az UNESCO október 1-jét A zene világnapjának nyilvánította. Mindez 1975-ben történt, azóta a világ minden pontján ezen a napon különös figyelmet szentelnek annak a csodának, amit zenének hívnak.

Iskolánkban ebből az alkalomból tanulóink rendhagyó énekórákon vettek részt, amelyeken a testvérosztályok közösen énekeltek és zenei produkciókat mutattak be. Délután vendégül láttuk nyugdíjas kollégáinkat, akiket zenés műsorral vártak diákjaink. 

 A folyosón "Emberarcú hangszerek" címmel kiállítás tekinthető meg a zenei világnaphoz kapcsolódva.

Népmese napja

A 2. évfolyamos tanulóink a Népmese napja alkalmából rendezett programokon vettek részt a Bessenyei Ferenc Művelődési Központban

Megtekintették az Ördög rézhídja című előadást és kézműveskedtek.

Európai diáksport napja

Szeptember 27-én, az Európai Diáksport napja alkalmából tanulóink a testnevelés órákon játékos sportfoglalkozásokon vettek részt. Ezek a rendhagyó órák a közös játék jegyében teltek.

Megyei Atlétika Ügyességi Csapatbajnokság

Kimagasló eredményeket értek el iskolánk diákjai a Megyei Atlétika Ügyességi Csapatbajnokságon.

Magasugrás 1. hely: Papp Jázmin, Kecskeméti Dorottya, Török Noémi, Bálint Lili, Makay Lili;

Távolugrás 1. hely: Papp Jázmin, Kecskeméti Dorottya, Kővári Zsófia, Makay Lili, Bálint Lili

Kislabdahajítás 3. hely: Papp Jázmin, Rárósi Réka, Kecskeméti Dorottya, Török Noémi, Kun Petra

10x200 m-es váltófutás 2. hely: Papp Jázmin, Kecskeméti Dorottya, Korsós Katalin, Kővári Zsófia, Bálint Lili, Laczi Dominik Álmos, Bodrogi Roland, Lőkös Bálint, Galambos Gergő, Bába Patrik 

Országos megmérettetés október 19-én lesz Kecskeméten. 

Nagyon büszkék vagyunk a versenyzőinkre!